DataLife Engine > Новини Чернівців / новини > Тренування, наближені до реальних: на Буковині проводять антитерористичні навчання

Тренування, наближені до реальних: на Буковині проводять антитерористичні навчання



Сьогодні, 23 лютого, у Красноїльській територіальній громаді проводяться антитерористичні навчання.

Про це повідомляє управління СБУ у Чернівецкій області.


{reklama}

Тренування відбуваються в умовах, наближених до реальних.

Мета навчань – перевірка готовності регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом до дій в умовах потенційної терористичної загрози.

Служба безпеки України просить мешканців і гостей Красноїльської ТГ сприяти проведенню навчань, зберігати спокій та з розумінням поставитися до можливих незручностей, пов’язаних із обмежувальними заходами на території громади.

СБУ закликає громадян дотримуватися правил особистої безпеки та у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної чи терористичної діяльності, інших протиправних дій негайно звертатися за номером "гарячої лінії" СБУ в Чернівецькій області (0372) 54 02 04, або телефонувати 102.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад