DataLife Engine > Новини Чернівців / новини > Ще 4,5 мільйони: Кабмін виділив додаткові гроші на облаштування флагштоку у Чернівцях

Ще 4,5 мільйони: Кабмін виділив додаткові гроші на облаштування флагштоку у Чернівцях


На облаштування флагштоку у Чернівцях виділили ще 4,5 мільйони гривень.

Про це йдеться у розпорядженні Кабінету міністрів України, пише molbuk.ua

{reklama}

Зазначається, що гроші виділять, як субвенцію на розвиток інфраструктури.

"Капітальний ремонт (благоустрій) частини території парку КП “Парк Жовтневий” на вул. Воробкевича Сидора з влаштуванням оглядового майданчика і встановленням флагштоку Державного прапора України", - йдеться у повідомленні.

За повідомленням Чернівецької ОДА, на цій території планують не тільки установити флагшток, але й облаштувати оглядовий майданчик. По завершенню всіх робіт об'єкт передадуть на баланс парку "Жовтневий". На його встановлення виділили 10,7 млн грн.

Ідея об’єднати українські міста, обладнавши у них найвищі прапори, належить Офіс Президента України. Такі конструкції облаштують у 17 обласних центрах. На Буковині проєкт реалізують Чернівецька ОДА спільно із Чернівецька міська рада.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад