DataLife Engine > Новини Чернівців / гаряча тема > Зеленський ввів санкції проти ще однієї компанії з Чернівців

Зеленський ввів санкції проти ще однієї компанії з Чернівців

Зеленський ввів санкції проти ще однієї компанії з Чернівців

Ще одна компанія з Чернівців потрапила до санкційного списку Ради національної безпеки та оборони України.

Як повідомляє molbuk.ua, сьогодні президента України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти 674 осіб. Зокрема, до списку потрапили "злодії в законі" та кримінальні авторитети.

{reklama}

У санкційному списку також присутня фірма, зареєстрована у Чернівцях. Це – ТзОВ "Парус-Захід", яке знаходиться на вулиці 28 червня, 44.

Зазначається, що санкції щодо цієї компанії діятимуть упродовж трьох років.

Які обмеження застосують щодо компанії "Парус-Захід" з Чернівців



Варто зауважити, що РНБО не вперше ухвалює рішення про застосування санкцій щодо цієї компанії. Зокрема, у травні 2017 року президент Петро Порошенко ввів у дію рішення про запровадження санкцій щодо російських компаній. До цього списку потрапило також ТзОВ (представництво в Україні) "Парус-Захід", яке зареєстроване у Чернівцях на вулиці 28 червня, 44.

Раніше Зеленський запровадив санкції щодо двох бізнесменів з Чернівецької області та 9-ти їхніх компаній.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад