DataLife Engine > Новини Чернівців / новини > Вибух у лікарні Чернівців: ремонт вигорілої палати триває

Вибух у лікарні Чернівців: ремонт вигорілої палати триває

Вибух у лікарні Чернівців: ремонт вигорілої палати триває

Палату Чернівецької міської лікарні №1, що обгоріла внаслідок вибуху, досі ремонтують.

Про це у коментарі кореспондентці mollbuk.ua повідомив головний лікар лікарні, Анатолій Петричук.

{reklama}

За словами головного лікаря, роботи у палаті продовжуються, коли ж точно вона буде готова, поки не відомо.

Після цього прикрого інциденту інструктажі із техніки безпеки з медичними працівниками проводили, але і до цієї ситуації в лікувальному закладі вони були регулярними.

"Інструктажі із техніки безпеки ми проводили і до цього прикрого випадку, вони у нас регулярні. У цій ситуації просто зіграв людський фактор з необережності", – розповідає Анатолій Михайлович.

Що ж стосується збитків, то точної суми керівництво поки назвати не може.

"Не можу сказати, у скільки точно обійшлася ліквідація завданих збитків внаслідок вибуху, адже точних підрахунків не проводили", - додав лікар.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад