«Заборонене на продаж не виставляємо»: що відбувається на Калинівському ринку, який закрили на карантин
У Чернівцях через запровадження "червоної" карантинної зони на Калинівському ринку працюють тільки продуктові ряди.
Про це передає кореспондентка molbuk.ua
{reklama}
За її словами, на непродовольчих секторах базару нині безлюдно. Лише зрідка видно продавців, які, як вони стверджують, прийшли глянути товар або щось забрати.
Ближче до продовольчого сектору – звична базарна метушня. Тут також працюють деякі точки з непродовольчим товаром – квітами, одягом, взуттям, господарськими товарами.
Продавці "хімії" запевняють, що викладають лише мийні засоби, а все, що заборонене зараз, не виставляють для продажу.
За словами директора Калинівського ринку Олега Гульпака, на ринку нині працюють поліція та співробітники ДСНС, які нагадують відвідувачам та продавцям про санітарно-епідемічні норми.
Утім, не всі дотримуються правил. Чимало як продавців, так і покупців без масок, або з масками лише на роті.
Нагадаємо, від учора, 1 березня Чернівецьку область віднесено до "червоної" зони карантинних обмежень. У "червоній" зоні діють жорсткі обмеження: заборонено роботу закладів харчування, розважальних закладів, ТРУ, кінотеатрів, театрів, закладів освіти (крім дитячих садків), спортзалів. Окрім того, в Чернівецькій області заборонено роботу всіх непродовольчих ринків.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад