DataLife Engine > Новини Чернівців > Вибух у торговому центрі Чернівців поліція розслідує як порушення пожежної безпеки

Вибух у торговому центрі Чернівців поліція розслідує як порушення пожежної безпеки

Вибух у торговому центрі Чернівців поліція розслідує як порушення пожежної безпеки

У Чернівцях поліція відкрила кримінальне провадження через вибух, який стався вранці 7 лютого у торговому центрі "Майдан".

Про це повідомили у прес-службі Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.

{reklama}

"Відомості про пригоду внесено до ЄРДР за ч.1 ст. 270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України", – повідомили у прес-службі.

Водночас у поліції додали, що фахівці встановили попередню причину вибуху.

"Попередня причина вибуху – несправність системи нагрівання води (бойлера). Площа пошкодженого майна близько 100 кв м. Евакуація не проводилась. Постраждалих немає", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у Чернівцях в торговому центрі "Майдан" стався вибух. У соцмережах повідомили, що інцидент стався через розрив газового балона. Проте згодом керівництво ТЦ заперечило цю версію.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад