DataLife Engine > Новини Чернівців > Насосна станція під Чернівцями відновила свою роботу після паводку

Насосна станція під Чернівцями відновила свою роботу після паводку

Насосна станція під Чернівцями відновила свою роботу після паводку

Під Чернівцями відновила свою роботу насосна станція "Біла", яка більше 4 місяців не функціонувала після паводку.

Нагадаємо, 24 червня рівень води на річці Прут піднявся вище за захисну дамбу. Брудна вода з намулом затопила галереї та відстійники водозабору та підтопила інші об’єкти насосної станції "Біла".

{reklama}

Як повідомили у пресслужбі "Чернівціводоканалу", для відновлення роботи цієї станції міська рада виділила майже 6 мільйонів гривень, на які було укладено договір зі фірмою-підрядником.

З серпня по листопад було укріплено та збільшено водозахисну дамбу, прочищено усі сім відстійників води, дві галереї, через які здійснюється водозабір. В одній з галерей були замінені труби – нові зроблені з поліпропілену і набагато якісніше виконують своє завдання.

На період зупинки насосної станції воду в місто подавали з дністровського водогону. Після того, як були відновлені технічні потужності насосної станції, фахівці почали промивати її мережі. Тільки після того, як лабораторія підтвердила якість води на виході з мереж, розпочали водопостачання безпосередньо споживачам.

Вчора воду було подано у місто. Наразі закінчуються роботи по заповненню водою другої галереї, яку також будуть використовувати для водозабору.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад