DataLife Engine > Новини Чернівців / економіка, бізнес > В яких овочах на ринках Буковини найбільше нітратів: фахівці дали поради покупцям

В яких овочах на ринках Буковини найбільше нітратів: фахівці дали поради покупцям

В яких овочах на ринках Буковини найбільше нітратів: фахівці дали поради покупцям

На Буковині найбільше перевищення норм нітратів фіксують в огірках, білій та червоній редисці, молодій картоплі, буряку та полуниці, які продають на місцевих ринках.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, пише molbuk.ua

{reklama}

За інформацією відомства, продукція на чернівецькі ринки надходить із Закарпатської та Херсонської областей, а також із села Магала Новоселицького району.

"Купуючи овочі на ринках міста, обов’язково цікавтесь у продавців наявністю документів, що засвідчують їхні походження, якість та безпечність. На продукцію, котру продають на базарах, мають бути експертні висновки державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи, де конкретно зазначені фактичні рівні нітратів та їхні норми", – йдеться у повідомленні прес-служби.

За інформацією управління, кожен продавець на ринку зобов’язаний мати такий висновок, в якому можна знайти всю необхідну інформацію: прізвище, ім’я, по батькові підприємця, місце його проживання, назву продуктів рослинного походження, результати досліджень на вміст нітратів.

Позбутися нітратів у овочах та фруктах повністю неможливо та й недоцільно – разом із ними зникають і вітаміни, пише прес-служба.

Чернівецьке міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області попереджає: купуючи овочеву продукцію на стихійних ринках, де відсутній контроль якості, ви наражаєте себе та близьких на небезпеку.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад