DataLife Engine > Новини Чернівців / новини > На Буковині на два роки засудили чоловіка, який пропонував хабар поліцейському

На Буковині на два роки засудили чоловіка, який пропонував хабар поліцейському

На Буковині на два роки засудили чоловіка, який пропонував хабар поліцейському

Буковинець за хабар намагався домовитись з працівником поліції про сприяння у закритті кримінального провадження.

Про це повідомляє пресслужба Прокуратури в Чернівецькій області, пише molbuk.ua

{reklama}

"За процесуального керівництва прокуратури Чернівецької області викрито протиправну діяльність 43-річного мешканця Чернівецької області під час надання неправомірної вигоди службовій особі", - йдеться у повідомленні.

Судовим розглядом встановлено, що поліцейськими одного із відділень поліції області було розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ст. 309 КК України (незаконне зберігання наркотичних засобів).

Обвинувачений, маючи на меті налагодження незаконної співпраці із правоохоронцем, для того, щоб він посприяв, використовуючи своє службове становище, у прийнятті рішення про закриття вказаного кримінального провадження, запропонував останньому та надав неправомірну вигоду в сумі 5000 гривень.

Вироком Новоселицького районного суду Чернівецької області чоловіка визнано винним в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні та призначено покарання за ч. 1 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди службовій особі) у вигляді 2 років 1 місяця позбавлення волі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад