Фальсифікат масла у дитсадках: прокуратура Чернівців відкрила провадження
Прокуратура з’ясовує обставини забезпечення дошкільних навчальних закладів міста якісними продуктами харчування.
Про це повідомляє пресслужба Чернівецької прокуратури, пише molbuk.ua.
{reklama}
Щоби з’ясувати обставини забезпечення дошкільних навчальних закладів міста якісними продуктами харчування за бюджетні кошти, Чернівецька місцева прокуратура 24 січня розпочала кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).
Нагадаємо, що у телепрограмі "ТСН. Тиждень" (телеканал "1+1") оприлюднили результати спецпроекту ТСН. Тижня та Держпродспоживслужби про дослідження якості вершкового масла, яке реалізується на ринку України.
Серед недобросовісних виробників, продукція яких не відповідала вимогам ДСТУ, зазначався ТДВ "Івано-Франківський міськмолокозавод".
Журналістами було встановлено, що Управлінням освіти Чернівецької міської ради з вказаним виробником укладено договір на постачання у 2020 році вершкового масла для дошкільних дитячих установ міста на загальну суму 3 млн 088 тис грн.
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Повернутися назад