DataLife Engine > Новини Чернівців / політика, влада > Осачук розкритикував Чернівецьку міськраду через рішення про ЛГБТ-заборону

Осачук розкритикував Чернівецьку міськраду через рішення про ЛГБТ-заборону

Осачук розкритикував Чернівецьку міськраду через рішення про ЛГБТ-заборону

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук розкритикував Чернівецьку міськраду через її рішення про заборону проведення ЛГБТ-заходів на території міста.

Про це Осачук сказав у інтерв’ю столичному виданню "Апостроф", пише molbuk.ua

{reklama}

Його запитали, навіщо міська рада ухвалила це рішення, на що чиновник дав таку відповідь:

"Це та проблема, яку ми спостерігаємо впродовж минулих років, коли різні органи місцевого самоврядування, місцеві ради, замість того, щоб дбати про покращення стану доріг, дбати про ремонт будинків і фасадів, житлового фонду, утеплення, водопостачання, освітлення, громадського транспорту, власне, те, заради чого виборці надають їм мандати, вони починають вболівати за зовнішню політику, за оборону, приймати якісь такі світоглядні заяви і декларації. Для мене особисто, як для громадянина України, це є просто індикатор неспроможності виконувати свої прямі функціональні обов'язки".

Він додав, що "якщо якась рада робить такі гучні заяви, це означає, що в цей час вона не прийняла рішення щодо ремонту конкретної ділянки дороги".

Нагадаємо, 31 жовтня Чернівецька міськрада підтримала рішення про заборону проведення на території міста будь-яких ЛГБТ-заходів.

Пізніше міський голова Олексій Каспрук наклав вето на це рішення.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад