DataLife Engine > Новини Чернівців / новини > Задорого: Чернівецький університет призупинив будівництво котеджу в Миговому

Задорого: Чернівецький університет призупинив будівництво котеджу в Миговому

Задорого: Чернівецький університет призупинив будівництво котеджу в Миговому

Керівництво Чернівецького національного університету вирішило призупинити роботи з упорядкування бази практики у селищі Мигово Вижницького району.

Про це йдеться у звіті ректора університету Романа Петришина за 2019 рік, пише molbuk.ua

{reklama}

"Роботи з упорядкування бази практики у Миговому ми вважали за доцільне призупинити, оскільки на завершення потрібні значні кошти. Підрядник, з яким у 2018 році уклали угоду на будівництво двох котеджів сумарною вартістю 1 млн 250 тис. грн., аванс так і не повернув. У нас є рішення господарського суду із цього приводу. Виконавча служба відкрила провадження", – йдеться у тексті звіту Петришина.

Раніше повідомлялося, що Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича витратив 2,3 млн грн на будівництво бази для проходження практики студентів у селі Мигово Вижницького району.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад