DataLife Engine > Новини Чернівців / новини > Раз на тиждень говоріть українською: творці Дня вишиванки започаткували новий проєкт

Раз на тиждень говоріть українською: творці Дня вишиванки започаткували новий проєкт

Раз на тиждень говоріть українською: творці Дня вишиванки започаткували новий проєкт

Українців закликають чотири рази на місяць на роботі весь день спілкуватися українською мовою. Після акції у ваш офіс завітає відомий український письменник чи музикнат.

Про це творці фільму "Соловей співає" повідомляють на своїй сторінці у фейсбуці.

{reklama}

Цю акцію вони назвали мотиваційним проєктом "День української".

"Після перегляду фільму "Соловей співає" одна із київських організацій провела флешмоб, коли співробітники цілий день спілкувались українською мовою, - йдеться у публікації. - Ми вирішили, що це - чудовий формат для тих, хто намагається почати спілкуватись українською і залучити до цього процесу своїх колег.

Пріортиетом проєкту є офісні середовища бізнесу, підприємства, заклади сфери послуг та здоров’я (кафе, ресторани, салони краси, поліклініки, лікарні)".

Ініціатори зауважують, що географічно підтримуватимуть, в першу чергу, такі ініціативи в Києві та найбільш зросійщених регіонах України.

Як працюватиме проєкт "День української":


1. Необхідно обрати день в робочому тижні, коли ваша компанія спілкуватиметься протягом цілого дня українською (пропонується середа).

2. Написати нам на сторінку фільму "Соловей співає" про цю ініціативу, щоб ми зафіксували вас як учасників проєкту, а також за необхідності допомагали із організацією.

3. Для початку вам з однодумцями необхідно провести протягом місяця 4 таких дні, звітуючи про них публічно в соцмережах з хештегом "День_Української" або повідомляючи нас. Після проведення 4 акцій ваша компанія отримує від нас бонус: ми запрошуємо до вас відомого українського письменника чи музиканта, який протягом дня охоче спілкуватиметься з вами та колегами українською.

Після проведення чотирьох "Днів української" учасники акції отримують шеврони "Соловей співає" як символ того, що мова - це наша зброя і наш захист.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад