DataLife Engine > Новини Чернівців / новини > Школярі з Буковини стали переможцями міжнародного медіафестивалю

Школярі з Буковини стали переможцями міжнародного медіафестивалю

Школярі з Буковини стали переможцями міжнародного медіафестивалю

Учасники дитячої кіностудії "Фокус", що діє на базі Банилово-Підгірнівської гімназії, стали переможцями на міжнародному дитячому медіафестивалі "Дитятко", який відбувся у Харкові.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook керівник дитячої студії кіно "Фокус" Іван Місікевич.

{reklama}

"Ми переможці 11 Міжнародного дитячого фестивалю "Дитятко", в якому бере участь 98 країн світу", - написав пан Іван на своїй сторінці.



Фестиваль "Дитятко" – це кілька яскравих і насичених днів, впродовж яких проходять майстер-класи та тренінги, презентації та творчі зустрічі, перегляди та обговорення конкурсних робіт, заходи культурної програми.

До складу професійного журі щороку входять фахівці різних країн. Особливістю фестивалю “Дитятко” є те, що саме діти обирають переможця у номінації "Краща телепрограма, зроблена для дітей".

З часу заснування фестивалю в чотири рази збільшилась кількість конкурсних номінацій, щороку розширюється освітня та культурна програми фестивалю

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад