DataLife Engine > Новини Чернівців / кримінал > П’яна стрілянина у горах: у поліції пояснили, звідки автомати у порушників

П’яна стрілянина у горах: у поліції пояснили, звідки автомати у порушників

П’яна стрілянина у горах: у поліції пояснили, звідки автомати у порушників

Автомати, які виявили у порушників у селі Шепіт Путильского району, можна отримати за наявності необхідних документів і вони мають мисливське призначення.

Про це кореспонденту molbuk.ua у відділі комунікацій ГУ НП у Чернівецькій області.

{reklama}

“Порушники мали мисливський карабін “Автомат Калашникова”. Його можуть отримати мисливці за наявності всіх необхідний документів”, - зазначили у відділі комунікацій Чернівецької поліції.

Особи, яких звинуватив мешканець села Шепіт у побитті, родом з Путильського району.

“Один чоловік з Путили, двоє - з села Киселиці Путильского району. Також одному правопорушнику 34 роки, двом іншим 31 рік”, - зазначили у відділі комунікацій.

Раніше повідомлялося, що група людей, яка пересувалась на військовій машині БМП, побила хлопця через зауваження.

У порушників вилучено понад пів тисячі набоїв різного калібру, гранати, пістолет, частини зброї, позашляховик і всюдихід.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад