DataLife Engine > Новини Чернівців / новини > Фотозони і флешмоб: як розважатимуть гостей фестивалю тюльпанів на Буковині

Фотозони і флешмоб: як розважатимуть гостей фестивалю тюльпанів на Буковині

Фотозони і флешмоб: як розважатимуть гостей фестивалю тюльпанів на Буковині

У Чернівецькій області 29 квітня відбудеться фестиваль тюльпанів у селі Мамаївці Кіцманського району.

Як повідомили кореспонденту molbuk.ua організатори заходу, очікується масштабне дійство у рамках фестивалю.

{reklama}

"Під час фестивалю проведемо різні дитячі та дорослі майстер-класи. Наприклад, буде майстер-клас із виготовлення і запуску повітряних зміїв, розписування писанок. Ще запросили на відкриття свята байкерів. Цього дня проведемо масовий флешмоб, де буде залучено майже сто людей. Свято розпочнеться о 12.00", – розповідає співорганізатор Лілія Кравчук.

Також організатори здивують відвідувачів гастрономічними цікавинками – можна буде посмакувати страви не лише української, а й мексиканської кухні. Обіцяють запросити на концерт на фестивалі тюльпанів відомих українських зірок, імена яких поки що не розголошують.


Фотозони і флешмоб: як розважатимуть гостей фестивалю тюльпанів на Буковині


"Ми висадили 300 тисяч різних видів тюльпанів на площі до двох гектарів. Поле – біля гарних зелених галявинок. Тож сміливо можна взяти ковдру і відпочивати тут хоч весь день сім’єю. Окрім тюльпанів, ще висадили великі ділянки нарцисів та гіацинтів. На тюльпановому полі встановлять багато фотозон із живих квітів", – розповідає підприємець Ірина Венгренюк.

Нагадаємо, що фестиваль тюльпанів "Долина тюльпанів" також відбудеться у селі Реваківці, дату якого перенесли.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад