DataLife Engine > Новини Чернівців / новини > На Буковині затримали браконьєра, який ловив червонокнижну рибу

На Буковині затримали браконьєра, який ловив червонокнижну рибу

На Буковині затримали браконьєра, який ловив червонокнижну рибу

У Чернівецькій області правоохоронці виявили браконьєра, який упіймав рибу, що занесена до Червоної книги України.

Як повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції в Чернівецькій області, 18 березня до поліції звернулися працівники рибоохоронного патрулю Чернівецької області та повідомили про виявлене кримінальне правопорушення.

{reklama}

Виїхавши на місце події, слідчо-оперативна група Кельменецького відділу поліції встановила, що на березі річки Дністер у межах села Мошанець 28-річний місцевий житель здійснив вилов риби забороненими знаряддями лову.

За допомогою рибальських сіток порушник упіймав приблизно 60 рибин різних видів, серед яких – і занесений до Червоної книги України вирезуб. Своїми діями чоловік завдав державі матеріальних збитків на загальну суму понад 18 тисяч гривень.

Поліцейські оглянули місце злочину та вилучили рибальські сітки й незаконно виловлену рибу. Улов передано на зберігання рибоохоронному патрулю.

За вказаним фактом слідчі Кельменецького відділу поліції розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує до трьох років обмеження волі.

На Буковині затримали браконьєра, який ловив червонокнижну рибу
На Буковині затримали браконьєра, який ловив червонокнижну рибу
На Буковині затримали браконьєра, який ловив червонокнижну рибу


Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад