DataLife Engine > Новини Чернівців / Здоров'я > На Буковині зафіксували найбільше перевищення епідпорогу грипу в Україні

На Буковині зафіксували найбільше перевищення епідпорогу грипу в Україні

На Буковині зафіксували найбільше перевищення епідпорогу грипу в Україні

Чернівецька область потрапила у трійку українських регіонів, у яких грип перевищує епідпоріг.

Про це повідомляє Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України, пише molbuk.ua

{reklama}

Зокрема, зазначається, що захворюваність на грип та ГРВІ в Україні протягом тижня з 18 по 24 лютого перевищувала епідемічний поріг у трьох областях – Чернівецькій, Хмельницькій та Сумській.

Загалом же за минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіли понад 183 тисячі людей, що на 8% менше епідпорогу.

"Протягом звітного тижня на грип та ГРВІ захворіли 183 348 людей, 64,9% з яких - діти віком до 17 років", - повідомили у центрі МОЗу.

Порівняно з минулим тижнем, рівень захворюваності серед дорослих і дітей віком до 17 років зменшився на 9,7% і 6,8% відповідно.

"Загалом інтенсивний показник захворюваності становив 476,3 на 100 000 населення, що на 8,2% менше епідемічного порога по Україні", - додали у ЦГЗ.

Епідемічні пороги перевищено у трьох областях:

Чернівецькій (на 20,1%);

Хмельницькій (на 12,6%);

Сумській (на 2,4%).

Тож, у країні низька інтенсивність епідемічної активності грипу і ГРВІ та регіональне географічне поширення. У циркуляції абсолютно домінують віруси грипу типу A.

Упродовж звітного тижня проти грипу вакциновано 186 людей, а з початку епідемічного сезону - 161 379.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад