DataLife Engine > Новини Чернівців / кримінал > У Чернівцях засудили водія, який напідпитку пропонував поліцейським 200 доларів

У Чернівцях засудили водія, який напідпитку пропонував поліцейським 200 доларів

У Чернівцях засудили водія, який напідпитку пропонував поліцейським 200 доларів

У Чернівцях суд призначив покарання у вигляді штрафу 8,5 тис грн за те, що пропонував неправомірну вигоду співробітнику поліції.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області, пише molbuk.ua

Чернівецька місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні, зареєстрованому за ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду за невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища).

Так, у березні цього року, інспектори патрульної поліції затримали 31-річного мешканця м. Камянець-Подільський Хмельницької області, який керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Щоб уникнути відповідальності чоловік запропонував інспектору неправомірну вигоду в сумі 200 доларів США.

Вказані незаконні дії правопорушника були відповідно задокументовані слідчо-оперативною групою, яку на місце події викликали патрульні.

У ході досудового розслідування обвинувачений визнав неправомірність своїх дій та уклав угоду з прокурор про визнання винуватості.

Шевченківський районний суд м. Чернівці затвердив вказану угоду, визнав винним правопорушника у вчиненні кримінального правопорушення та призначив покарання у виді 8 500 грн штрафу.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад