DataLife Engine > Новини Чернівців / культура, шоу-бізнес > Співачка TAYANNA дасть концерт у рідних Чернівцях

Співачка TAYANNA дасть концерт у рідних Чернівцях

Співачка TAYANNA дасть концерт у рідних Чернівцях

Відома співачка з Чернівців Тетяна Решетняк приїде на Буковину з концертною програмою “Леля”.

Концерт відбудеться 15 травня в чернівецькій обласній філармонії, повідомляє Secret Service EA.

Почато концерту о 19.00, квитки на виступ коштують від 120 до 300 гривень.

Цієї весни TAYANNA відправиться у тур “Леля”. Перший концерт відбудеться вже 13 травня для шанувальників у Трускавці. Загалом тур охопить 15 міст України.

У сет-лист концертної програми увійшов авторський матеріал з двох альбомів співачки, які побачили світ за час співпраці TAYANNA з продюсером та режисером Аланом Бадоєвим: “TAYANNA. Портрети” та “Тримай мене”. Останній музичні критики визнали “найкращим україномовним альбомом року”, у якому поєднуються фолк, фанк, танцювальна музика та віртуозний вокал співачки.

Нагадаємо, цей рік став вкрай насиченим та успішним для TAYANNA.

На музичній преміїМ1 Music Awards вона перемогла у номінації “Прорив року”, зі своїм запальним треком “Леля” співачка стала фіналісткою Національного відбору пісенного конкурсу “Євробачення”, а її хіт “Шкода” був визнаний “Найкращою жіночою піснею” за версією премії “Хвиля країни”.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад