DataLife Engine > Новини Чернівців / спорт > Буковинські баскетболісти поділили очки з лідером

Буковинські баскетболісти поділили очки з лідером

Буковинські баскетболісти поділили очки з лідером

Чернівецький чоловічий баскетбольний "Старлайф" у 12-у турі першої ліги України поділив очки на виїзді з лідером – "Дідібао" (Кам’янець-Подільський) – 79:108 та 75:70.

Як розповів наш головний тренер Денис Спиридонов, перший матч буковинці програли закономірно. Вони були розслаблені і розконцентровані. Гості погано діяли в захисті і в нападі. У них нічого не виходило на майданчику. Проте бувають такі дні у баскетболі.

Другий матч чернівчани виграли завдяки характеру. У третій чверті вони програвали 22 очки і переломили хід гри. Хлопці показали хороші командні дії, злагодженість у захисті і в нападі. Тренер відзначає усіх дев’ятьох баскетболістів. У чернівчан не було егоїзму, вони грали як одне ціле.

"Старлайф" набрав 36 очок і посідає чисте друге місце.

24-25 березня чернівчани приймають "Тернопіль-ТНЕУ".

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад