DataLife Engine > Новини Чернівців / новини > Для охорони водойм і риби на Буковині набирають громадських інспекторів

Для охорони водойм і риби на Буковині набирають громадських інспекторів

Для охорони водойм і риби на Буковині набирають громадських інспекторів

Управління Державного агентства рибного господарства України у Чернівецькій області розпочинає набір небайдужих осіб для громадського контролю у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів.

Громадянам, які бажають бути громадськими інспекторами та долучитися до контролю за порядком на водоймах та запобіганню порушень правил рибальства, необхідно надати до Управління Держрибагентства у Чернівецькій області: заяву, подання організації, підприємства або установи, що його рекомендує, або письмове клопотання державного інспектора (вул. Шептицького, 2, м. Чернівці).

Читайте: Буковинський рибний патруль пройшов навчання в ЧНУ

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає не бути байдужими до рибних запасів та дотримуватись встановлених правил рибальства. У випадку, якщо ви помітили незаконний вилов риби або порушення правил збуту біоресурсів (риби), прохання терміново повідомляти на "гарячу" лінію до Чернівецького рибоохоронного патруля: (0372) 52-00-27, на всеукраїнську безкоштовну "гарячу" лінію: 0-800-50-52-50 або писати на електронну адресу: chnv.rp@darg.gov.ua.

"Дякуємо за небайдужість до рибного господарства України. Спільними зусиллями збережемо водні біоресурси!", - закликає управління Держрибагентства.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook



Повернутися назад