DataLife Engine > Новини Чернівців / Життя > Буковинська "швидка" співпрацюватиме з Мальтійським орденом

Буковинська "швидка" співпрацюватиме з Мальтійським орденом

Буковинська "швидка" співпрацюватиме з Мальтійським орденом

Незабаром Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф розпочне співпрацю з Угорською благодійною службою Мальтійського Ордену.

Про це повідомляє департамент охорони здоров’я Чернівецькеої ОДА.

Спільна діяльність Центру ЕМД та представників Мальтійського Ордену полягатиме в проведенні триденних навчань з надання долікарської допомоги.

Угорські благодійники проведуть для працівників нашої служби навчання з надання долікарської допомоги, після яких вони стануть інструкторами й отримають право проводити майстер-класи для інших. Плануємо охопити даними навчаннями насамперед працівників служби екстреної медичної допомоги з районів області. Опісля тригодинний курс з надання долікарської допомоги буде проведений для інших категорій населення – вчителів, службовців, водіїв тощо.

Подібні навчання вже були проведені представниками Мальтійського Ордену у Львові. Буковинців зацікавила співпраця з угорцями, тож першими виявили ініціативу і запросили благодійників навідатись до нашої області.

Днями відбулась зустріч з представниками Угорської благодійної служби Мальтійського Ордену, в ході якої було обговорено деталі майбутньої співпраці. Крім того угорські меценати передали Центру ЕМД два муляжі для проведення навчань.

Довідка

Сувере́нний військо́вий О́рден Госпітальє́рів Свято́го Іоа́нна Єрусали́мського, ли́царів Родо́су і Ма́льти — за міжнародним правом статус цього утворення "незалежне князівство". Великий магістр визнаний главою держави, його світський ранг — князь, духовний — прирівнюється до кардинала (Князь церкви). Представники ордену, його місій мають дипломатичний імунітет.

Мальтійський Орден (Орден Госпітальєрів) виник 1099 року із спільноти братів госпіталю Св. Йоана в Єрусалимі, які опікувалися паломниками, бідними і хворими.

В наш час Орден діє в 90 країнах, маючи власні лікарні, амбулаторії, будинки для перестарілих і інвалідів, Міжнародний Банк Крові (на острові Мальта), лепрозорії в країнах Африки і Південної Америки, центри збору і розподілу медикаментів, центри лікування і реабілітації діабету, дитячі будинки, школи медсестер і інші благодійні заклади різного роду. Значна підтримка надається у вигляді грошових пожертв, доставки продуктів харчування, медикаментів, гігієнічних засобів, одягу тощо.


Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook



Повернутися назад