DataLife Engine > Новини Чернівців / новини / Фото > У Чернівцях збудують соціальний центр для учасників АТО

У Чернівцях збудують соціальний центр для учасників АТО

У Чернівцях збудують соціальний центр для учасників АТО

У Чернівцях архітектурно-містобудівна рада затвердила ескізний проект реконструкції існуючої будівлі з прибудовою та надбудовою під торгово-офісні приміщення з центром правової та соціальної допомоги учасникам, ветеранам, інвалідам бойових дій АТО та членам їхніх сімей на вулиці Московської Олімпіади, 6-А.

Замовником виступила неприбуткова громадська організація "Чернівецьке обласне об’єднання учасників бойових дій, ветеранів АТО, інвалідів та їхніх сімей", яка зараз налічує понад 50 членів. Цю земельну ділянку їм подарували волонтери.

У Чернівцях збудують соціальний центр для учасників АТО


Автор проекту архітектор Віталій Жорін запропонував знести існуючу одноповерхову споруду, а натомість збудувати п’ятиповерхову.

Перші два поверхи планують відвести під торгові приміщення, які здаватимуть в оренду, аби атовці могли платити за будинок та комунальні послуги. На третьому і четвертому поверхах розмістяться офісні приміщення із конференц-залом та соціальним центром. Перед спорудою планують обладнати парковку на 10 автівок для інвалідів-атовців.

Нагадаємо, у Садгорі планують звести мікрорайон на 74 будинки.

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook



Повернутися назад