DataLife Engine > Новини Чернівців / топ новини / кримінал > На Буковині сталася смертельна ДТП: загинув 35-річний водій, ще троє людей госпіталізовані

На Буковині сталася смертельна ДТП: загинув 35-річний водій, ще троє людей госпіталізовані

трагічна аварія


У селі Динівці Чернівецького району сталася ДТП за участю вантажівки Volvo та легкового автомобіля BMW. Внаслідок аварії загинув 35-річний водій BMW, ще троє людей травмувалися.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.


За інформацією, 35-річний водій BMW загинув на місці події.

Травми отримали 31-річна пасажирка BMW, 49-річний водій вантажівки, якого рятувальники деблокували із салону, та його 36-річна пасажирка. Усіх потерпілих госпіталізували до лікарні.

Також рятувальники від’єднали акумуляторні батареї транспортних засобів та вжили заходів для запобігання виникненню пожежі.

Як повідомляв molbuk.ua раніше, 27 серпня у Динівцях сталася смертельна аварія. Про ДТП стало відомо зі слів очевидців, а згодом інформацію підтвердили медики. Попередньо повідомлялося, що фура зіткнулася з легковим автомобілем, внаслідок чого загинув чоловік, а троє людей постраждали.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад