DataLife Engine > Новини Чернівців / Війна з Росією > У ЧНУ створять коридор пошани для загиблого на війні колеги Степана Малайка

У ЧНУ створять коридор пошани для загиблого на війні колеги Степана Малайка

Малайко

Працівників Чернівецького національного університету закликають долучитися до вшанування пам’яті колеги та Захисника України Степана Малайка. Університетську спільноту просять утворити живий коридор пошани біля Центрального корпусу університету під час проїзду кортежу з тілом загиблого Героя 17 серпня (понеділок) о 10:00 год, аби разом віддати йому останню шану.

Про це ідеться на фб-сторінці вишу, пише molbuk.ua


Степан Малайко (19.05.1976 - 03.03.2025) працював старшим сторожем відділу охорони в ЧНУ. Потім пішов на фронт. Донедавна вважався зниклим безвісти.

"Степан присвятив роботі в нашому університеті понад 18 років свого життя. Колектив назавжди запам'ятає його як надзвичайно світлу, веселу та щиру людину. Він завжди був усміхненим, відкритим до спілкування та вмів підтримати у потрібну мить. Ніколи не відмовляв, коли колегам потрібна була допомога - чи то надати практичну підтримку, чи просто вислухати.

Згодом, ставши до лав Збройних Сил України, він продовжував підтримувати зв'язок з університетською спільнотою. Навіть перебуваючи на службі, Степан залишався неймовірно скромним: не хотів обтяжувати інших проханнями і часто запевняв, що має все необхідне. Звертався по допомогу вкрай рідко і щоразу був безмежно вдячним - від себе та від імені своїх побратимів. Він щиро цінував те, що про них пам'ятають і підтримують.

Його людяність, життєрадісність та готовність прийти на допомогу назавжди залишаться у серцях усіх, хто його знав.
Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам", - ідеться у дописі.

Малайко

Степан Малайко із Кіцманської громади загинув у бою в березні 2025 року на Донеччині.

Про загибель військового повідомили на сторінці Кіцманської міської територіальної громади у Facebook.

"Кіцманська територіальна громада знову в жалобі. Ми втратили ще одного Захисника України - старшого сержанта Малайка Степана Васильовича, 19.05.1976 року народження.

Мужньо виконавши військовий обов’язок, вірний Військовій присязі та Українському народові, він загинув 03 березня 2025 року в бою за Україну, її свободу і незалежність під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України в районі населеного пункту Піщане Покровської громади Донецької області", - йдеться у повідомленні.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад