DataLife Engine > Новини Чернівців / гаряча тема > Дністер стрімко міліє: до Хотина приїхала делегація з Молдови через критичну ситуацію

Дністер стрімко міліє: до Хотина приїхала делегація з Молдови через критичну ситуацію

Хотин

Фото з фб-сторінки Андрія Дранчука

Через критичне зміління Дністра до Хотина приїхала делегація із Молдови.

Про це повідомив Хотинський міський голова Андрій Дранчук, пише molbuk.ua


"Дністер стрімко міліє. Ситуація залишається критичною. Це вже не лише проблема Хотина, інших українських міст уздовж Дністра, а й наших сусідів з Молдови. Це виклик для водозабезпечення, безпеки й життя сотень тисяч людей по обидва боки українсько-молдовського кордону.

Саме тому сьогодні у Хотин приїхала високоповажна делегація з Республіки Молдова, яку очолив міністр навколишнього середовища Молдови Георге Хаждер", - розповів Андрій Дранчук.

Хотин

Хотин

Хотин

Хотин

Хотин

Хотин

Хотин

Хотин

Хотин

Хотин

Хотин
У складі делегації були голова Державне агентство водних ресурсів України Ігор Гопчак, представники Басейнового управління водних ресурсів, керівник Чернівецького обласного центру з гідрометеорології Микола Настюк.

"Ознайомив делегацію з надзвичайно складною гідрологічною ситуацією, яка склалася в басейні Дністра поблизу Хотина. Для нашого міста це дуже болюча тема, оскільки єдине централізоване водозабезпечення здійснюється саме з русла річки Дністер.

Спільно побували біля Хотинської фортеці, де річка відступила особливо помітно, а також на водозабірній станції, звідки здійснюється водопостачання Хотина.

Наші молдовські колеги на власні очі побачили масштаби проблеми. Рівень води у Дністрі наразі є аномально низьким. Основні причини добре відомі: тривалий дефіцит опадів, низький приплив води до Дністровського водосховища та складні кліматичні умови.

На жаль, за прогнозами Укргідрометцентру, у серпні покращення ситуації не очікується, а навпаки обміління може посилитися.

Разом із керівником КП "Хотинтепломережа ХМР" Григорієм Боросюком та колективом підприємства робимо все можливе, щоб забезпечити безперебійне водопостачання міста", - запевнив Андрій Дранчук.

Хотин

Хотин

Хотин

Хотин

Хотин

Хотин

Хотин

Ситуація залишається критичною вже тривалий час. Наприкінці червня повідомлялося, що у Хотині у спеку тисячі людей залишилися без води.

Хотин

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад