DataLife Engine > Новини Чернівців / спорт > Буковинські рукопашники вибороли низку медалей на Кубку України.

Буковинські рукопашники вибороли низку медалей на Кубку України.

рукопашний бій

Фото ілюстративне

Кілька сотень найсильніших спортсменів з усіх регіонів України взяли участь у національному Кубку з рукопашного бою.

Поєдинки відбувалися 25 - 27 червня в Києві на базі спортивного манежу Національного інституту фізичного виховання і спорту за підтримки Служби безпеки України.

Про це кореспондентові molbuk.ua повідомив заслужений тренер України Іван Штефюк.


Серед цілей змагань були відбір до національної збірної та вшанування пам'яті загиблих Героїв України.

Буковину представляли 12 найкращих рукопашників. Вони продемонстрували високий рівень підготовки, силу духу та справжній спортивний характер.

В особистій першості срібні нагороди здобули наші Микола Григоряк, Назар Луцьків, Олександр Горбань і Людмила Ілюк. У командному заліку буковинці посіли високе третє місце.

Другими були спортсмени Київської області, а "золото" Кубку вибороли дніпропетровці.

Наприкінці липня буковинські рукопашники візьмуть участь у першому етапі підготовки до чемпіонату Європи, що відбудеться в жовтні у Бельгії.

Автор - Сергій Кукурудз.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад