DataLife Engine > Новини Чернівців / Війна з Росією > Військовий із Чернівців, який втратив здоров’я на фронті, отримав «Срібний хрест»

Військовий із Чернівців, який втратив здоров’я на фронті, отримав «Срібний хрест»

військовий

Військовослужбовець із Чернівців отримав почесну відзнаку командувача військ оперативного командування "Захід" "Срібний хрест".

Про це повідомляє Чернівецький обласний ТЦК та СП, пише molbuk.ua


військовий

Максим на псевдо “Фокс” захищав Україну в складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади на Донеччині, брав участь в боях під час літнього контрнаступу на Запоріжжі, виконував завдання на Покровському напрямку.

військовий

Після втрати здоров’я на фронті військовослужбовець продовжив службу в групі цивільно-військового співробітництва Чернівецького територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Нині він допомагає родинам полеглих воїнів, полонених і безвісти зниклих.

військовий

військовий


Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад