Військовий із Чернівців, який втратив здоров’я на фронті, отримав «Срібний хрест»

Військовослужбовець із Чернівців отримав почесну відзнаку командувача військ оперативного командування "Захід" "Срібний хрест".
Про це повідомляє Чернівецький обласний ТЦК та СП, пише molbuk.ua

Максим на псевдо “Фокс” захищав Україну в складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади на Донеччині, брав участь в боях під час літнього контрнаступу на Запоріжжі, виконував завдання на Покровському напрямку.

Після втрати здоров’я на фронті військовослужбовець продовжив службу в групі цивільно-військового співробітництва Чернівецького територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Нині він допомагає родинам полеглих воїнів, полонених і безвісти зниклих.


Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад