Дитяче онкогематологічне відділення в Чернівцях не закриють: лікарня пояснила ситуацію

Онкогематологічне відділення Чернівецької обласної дитячої лікарні працює та працюватиме в штатному режимі.
Про це повідомляють на фб-сторінці ОКНП "Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня", пише molbuk.ua
В 2026 році між лікарнею та Національною службою здоровʼя України укладений договір на медичне обслуговування дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями терміном відразу на 3 роки.
"Жодної офіційної інформації щодо закриття чи переформатування роботи відділення адміністрація лікарні не поширювала.
Робота лікарні в межах Програми медичних гарантій постійно комунікується, будь які потенційні зміни напрямків надання медичної допомоги будуть ґрунтовно обговорені завчасно та з усіма зацікавленими сторонами.
Медичні працівники відділення продовжують надавати медичну допомогу онкохворим дітям. Жодної загрози закриття відділення немає навіть в умовах створення регіональних референтних центрів", - ідеться у повідомленні.
У лікарні запевняють, що заклад забезпечує доступність онкологічної та онкогематологічної допомоги для всіх дітей, які її потребують.
Раніше molbuk.ua писав про те, що онкогематологічне відділення Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні може опинитися під загрозою закриття. У такому разі дітям із онкологічними захворюваннями з Буковини доведеться проходити лікування у великих містах. Про це у коментарі molbuk.ua розповів завідувач відділення кардіоонкогематології Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні Михайло Гнатюк.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад