У Чернівцях судитимуть 37-річного чоловіка за зберігання амфетаміну у великому розмірі

У Чернівцях судитимуть 37-річного місцевого жителя, якого підозрюють у незаконному зберіганні психотропної речовини у великому розмірі.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Інцидент трапився у квітні. Під час перевірки у чоловіка знайшли згорток із білим порошком, який направили на експертизу.
Дослідження показало, що вилучена речовина є амфетаміном, який відноситься до психотропних і має обмежений обіг в Україні. Обсяг визначили як великий.
Чоловікові інкримінують ч. 2 ст. 309 КК України - незаконне зберігання наркотичних засобів або психотропних речовин без мети збуту. Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі.
Наразі слідчі завершили досудове розслідування, а матеріали справи передано до суду.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад