Верховний Суд затвердив вирок трьом жорстоким убивцям із Буковини

Верховний Суд затвердив вирок трьом жорстоким убивцям із Буковини.
Про це повідомляє Офіс Генерального Прокурора.
Встановлено та доведено, що 53-річний підприємець заборгував потерпілому 20 тис доларів США. Щоб не повертати борг, він вирішив убити кредитора. До злочину залучив двох знайомих, які погодились бути виконавцями.
У травні 2022 року засуджені під надуманим приводом запросили чоловіка на зустріч до складського приміщення в селі Молодія Чернівецького району, де вбили його з особливою жорстокістю.
Після вбивства потерпілого нападники заволоділи його документами, особистими речами та 10000 грн.
Щоб приховати сліди, тіло жертви поклали в його ж автомобіль і скинули машину в яр у лісосмузі.
Під час санкціонованого обшуку у організатора вбивства вилучено вогнепальну зброю та набої до неї.
Не погоджуючись із вироком, засуджені та їхні адвокати подали апеляційні скарги, з вимогою повністю виправдати чоловіків.
Однак прокурор довів їхню причетність до інкримінованих злочинів.
Колегія суддів Чернівецького апеляційного суду підтвердила вирок першої інстанції: організатор та один зі спільників отримали по 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Третьому учаснику призначено 14 років за ґратами.
Вирок набрав законної сили.
Досудове розслідування в цій справі здійснювали слідчі СУ ГУНП в Чернівецькій області за оперативного супроводу співробітників УКР ГУНП в Чернівецькій області.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад