Поліція показала, як на Буковині шукають зниклого 17-річного хлопця – відео

На Буковині тривають активні пошуки 17-річного Артура Буханця. Правоохоронці оприлюднили відео пошуків та закликають громадян допомогти у встановленні місцеперебування хлопця.
За інформацією поліції, ввечері 8 травня неповнолітній чернівчанин пішов від знайомої та досі не повернувся додому. Після отримання повідомлення про зникнення юнака співробітники поліції одразу розпочали комплекс пошукових заходів, які тривають безперервно.
До пошуків залучені правоохоронці, співробітники інших служб та небайдужі громадяни. Поліцейські перевіряють можливі місця перебування хлопця та опрацьовують отриману інформацію.
Усіх, кому відома будь-яка інформація про місцеперебування Артура Буханця, просять повідомити на спецлінію "102" або за номерами:
+380954523046;
+380966140803.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад