На кільці при в'їзді до Чернівців розпочали ремонт: через це на дорозі затори

У Чернівецькій області на транспортному кільці у Магалі розпочаті дорожні роботи. Через це рух транспорту тимчасово ускладнений.
Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області.
Наразі на самому кільці вже повністю зняли зношений шар покриття на найкритичніших ділянках. Дорожники перейшли до влаштування нового асфальту: працює асфальтоукладальник, покриття одразу ущільнюють котки.


Паралельно інша бригада продовжує фрезерування на підходах до кільця, щоб забезпечити якісне з’єднання нового покриття з існуючими дорогами.
Ця розв’язка у селі Магала є одним із ключових транспортних вузлів на в’їзді та виїзді з Чернівців у напрямку автомобільної дороги М-19 та державного кордону. Вона забезпечує основний потік транспорту в цьому напрямку, зокрема транзитного і вантажного. Саме тому навіть часткові обмеження руху тут одразу відчутно впливають на трафік.


Водіїв просять із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, дотримуватися організації дорожнього руху в зоні проведення робіт та, за можливості, планувати маршрут із урахуванням ускладненого проїзду.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад