Власноруч перерахувала кошти: псевдобанкір ошукав буковинку майже на 134 тисячі гривень

Повіривши шахраю, який нібито обіцяв захистити банківську картку, жителька Вижницького району втратила свої заощадження. Наразі поліція розшукує зловмисника.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.
Як зазначається, із заявою про шахрайство до поліції звернулась 25-річна жителька села Лопушна. Жінка розповіла, що їй зателефонувала невідома особа, яка представилась працівником одного з банків. Співрозмовник увійшов у довіру до буковинки та під приводом захисту карткового рахунку від несанкціонованих дій заволодів майже 134 тисячами гривень жінки, які вона власноруч перерахувала на невідомий рахунок.
"Відомості про факт незаконного заволодіння коштами поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Наразі співробітники поліції проводять розшукові заходи, аби встановити осіб, причетних до злочину", - йдеться у повідомленні.
Поліцейські Буковини закликають громадян дотримуватись правил онлайн-безпеки:
- у жодному разі не розголошуйте невідомим особам конфіденційну банківську інформацію, яка стосується ваших банківських рахунків;
- не перераховуйте кошти на невідомі рахунки;
- якщо ви отримали повідомлення про якісь проблеми з банківським рахунком, зверніться безпосередньо до відділення банку або за номером служби підтримки, який зазначено на картці або офіційному сайті фінансової установи.
Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад