DataLife Engine > Новини Чернівців / Історія успіху > Після Курахового й Лиману: ветеран ЗСУ розпочав службу в поліції охорони

Після Курахового й Лиману: ветеран ЗСУ розпочав службу в поліції охорони

Після Курахового й Лиману: ветеран ЗСУ розпочав службу в поліції охорони


Ветеран ЗСУ успішно працевлаштувався в поліції охорони Буковини.

Про це повідомляє Чернівецька обласна військова адміністрація.



Володимир Цьомка — офіцер запасу, який з початком повномасштабного російського вторгнення у 2022 році знову став до лав Збройних сил України. Як офіцер-артилерист, разом із побратимами він підтримував піхотні підрозділи вогнем артилерії на Курахівському та Лиманському напрямках.



У 2024 році чоловік був змушений звільнитися з військової служби за сімейними обставинами. Період адаптації до цивільного життя виявився непростим. Певний час Володимир працював на виробництві, а згодом дізнався про можливість працевлаштування в поліції охорони.

У Поліції охорони наголошують: ветерани є важливою частиною колективу, тож тут охоче приймають до своїх лав учасників бойових дій і підтримують їх у поверненні до цивільного життя.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад