DataLife Engine > Новини Чернівців > На Буковині в одному з відділів міграційної служби не видають паспорти через технічні проблеми

На Буковині в одному з відділів міграційної служби не видають паспорти через технічні проблеми

На Буковині в одному з відділів міграційної служби не видають паспорти через технічні проблеми


У Вижницькому відділі УДМС тимчасово припинено прийом громадян з технічних причин.

Про це повідомляє Міграційна служба Чернівецької області.



У зв’язку з цим тимчасово унеможливлено оформлення та видачу паспортних документів з безконтактним електронним носієм, а саме:
паспорта громадянина України у вигляді ID-картки; паспорта громадянина України для виїзду за кордон; посвідки на постійне проживання;
посвідки на тимчасове проживання.

Отримувачів адміністративних послуг, які попередньо зареєстровані на найближчі дні через сервіс "Електронна черга", інформують, що заплановані послуги будуть надані в інші дні після відновлення роботи підрозділу за наявності талонів, що підтверджують реєстрацію в електронній черзі.

У разі нагальної потреби в отриманні міграційних послуг просимо звертатися до Путильського сектору УДМС у Чернівецькій області, тел. (03738) 2-12-51.

Про відновлення роботи Вижницького відділу УДМС у штатному режимі буде додатково повідомлено на офіційному сайті ДМС України та сторінці Управління у мережі Facebook.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад