DataLife Engine > Новини Чернівців / гаряча тема > У Чернівцях чотирьох підприємців оштрафували за неприбраний сніг

У Чернівцях чотирьох підприємців оштрафували за неприбраний сніг

У Чернівцях чотирьох підприємців оштрафували за неприбраний сніг


У Чернівцях інспекція з благоустрою цього року винесла 60 приписів підприємцям через неприбраний сніг біля їхніх об'єктів.

Про це molbuk.ua повідомили у відділі комунікацій Чернівецької міської ради.



Приписи виписували на усунення порушень, пов’язаних із неприбиранням прилеглих територій від снігу та льоду.

"У більшості випадків на усунення порушень надається до 10 діб — залежно від обсягу необхідних робіт. Лише у разі, якщо вимоги припису не виконуються, складається адміністративний протокол. За таких обставин цього року було складено 4 протоколи", - пояснили у відділі комунікацій.

У Чернівцях підприємці мають прибирати сніг біля своїх фірм, магазинів, кав'ярень.

В управлінні порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради раніше наголошували, що у Чернівцях суб’єкти господарювання (магазинів, кафе, офісів, підприємств) повинні забезпечити чистоту та безпеку територій, прилеглих до їхніх об'єктів, під час снігопадів.

При цьому зазначали, що за невиконання даних вимог загрожує штраф – від 850 до 1700 гривень, згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад