DataLife Engine > Новини Чернівців / Історія успіху > На Буковині ветеран упроваджує цікаву бізнес-ідею: оприскування полів за допомогою агродрона

На Буковині ветеран упроваджує цікаву бізнес-ідею: оприскування полів за допомогою агродрона

На Буковині ветеран упроваджує цікаву бізнес-ідею: оприскування полів за допомогою агродрона


Олександр Фуштей військовий із села Горошівці на Буковині, нещодавно отримав "Грант для ветеранів та членів їх родин" та реалізовує унікальну бізнес-ідею – створив сервісну компанію "Agro Future", яка надає послуги з обприскування полів та внесення добрив агродронами.

Про це повідомляє Чернівецький обласний центр зайнятості.



"Сучасні аграрні технології відкривають нові можливості для фермерів: ефективність, точність, економія ресурсів та екологічність. Агродрони особливо потрібні у Чернівецькій області, де горбистий рельєф ускладнює використання важкої техніки. Але навіть на рівнинних полях переваги очевидні – швидкість, мінімальне навантаження на ґрунт, менші витрати пального й часу" - розповідає підприємець.

Олександр має багаторічний досвід у сільському господарстві: працював трактористом і комбайнером в Україні, чотири роки в аграрному секторі Іспанії. Під час служби у ЗСУ здобув практичні навички роботи з безпілотниками. Тепер хоче об’єднати досвід із новими технологіями, щоб зробити внесок у розвиток українського фермерства.

За грантові та власні кошти військовий закупив агродрон та розпочав роботу, взяв на роботу ветеранів, які втратили працездатність. Тепер розвивають бізнес, займаються обприскування полів агродронами.

За словами військового нові технології дуже ефективні та точні, оскільки рівномірно наносять добрива і засоби захисту, а це в свою чергу зменшує кількість хімікатів і пального. Доступна ціна дозволяє оптимізувати витрати для фермерів будь-якого масштабу.

"Agro Future" це сучасний сервіс для аграріїв, та можливість для ветеранів знайти роботу з використанням технологій майбутнього.
Олександр переконаний, що агродрони – це майбутнє аграрного сектору, і Україна має бути серед лідерів у цьому напрямку.


Прийом заявок за програмами "Власна справа" і "Грант для ветеранів та їх подружжя" – продовжується.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад