DataLife Engine > Новини Чернівців / кримінал > По 4 тисячі доларів з "клієнта": на Буковині прикордонники викрили організаторів та ухилянтів

По 4 тисячі доларів з "клієнта": на Буковині прикордонники викрили організаторів та ухилянтів

По 4 тисячі доларів з "клієнта": на Буковині прикордонники викрили організаторів та ухилянтів

На Буковині прикордонники викрили групу, яка організовувала схему незаконного переправлення людей до Румунії.

Про це повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.



Прикордонники дізналися, що мешканці прикордоння намагаються налагодити канал незаконного переправлення осіб через держкордон.

Як зазначається, головний організатор схеми через інтернет шукав охочих потрапити до Румунії в обхід пунктів пропуску, а двоє його поплічників мали доставляти "клієнтів" до кордону та вказувати подальший маршрут руху. За це ділки планували отримувати по 4 тисячі доларів США з людини.

Під час реалізації задуму прикордонники зупинили автомобіль, в якому перебували співорганізатори та двоє буковинців, яких доставляли до початкової точки маршруту.

"Згодом правоохоронці встановили місце знаходження та затримали головного організатора незаконної оборудки. Трьох фігурантів справи затримали в порядку статті 208 КПК України. Їм повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні.



Заходи проводились спільно з представниками підрозділу Кіберполіції ГУНП в Чернівецькій області та співробітниками Управління СБУ в Чернівецькій області під процесуальним керівництвом Чернівецької обласної прокуратури.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад