DataLife Engine > Новини Чернівців / кримінал > «Підтасовувала» тендер: на Буковині затримали фахівця закупівель

«Підтасовувала» тендер: на Буковині затримали фахівця закупівель

«Підтасовувала» тендер: на Буковині затримали фахівця закупівель


На Буковині затримали фахівця закупівель, яка "підтасувала" тендер для обраного учасника.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

{reklama}

Фахівець з публічних закупівель Вікнянської сільської ради сприяла перемозі у тендері заздалегідь обраного учасника.

За процесуального керівництва прокурорів Чернівецької обласної прокуратури їй повідомлено про підозру у розтраті бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, службовця організувала та провела публічний тендер на закупівлю сільською радою комплектів термозахисту для військових. Перший конкурс виграв незалежний учасник, але його результати скасували з формальних причин.

Повторний тендер забезпечив перемогу підприємцю, пов’язаному з посадовцями сільської ради. В результаті товари придбали за завищеною ціною, а їхня якість не відповідала умовам тендеру. Через це бюджет втратив понад 1,4 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області за оперативного супроводу Управління СБУ у Чернівецькій області.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад