RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Послуги | Досьє | Досьє - відомі люди Чернівців Афіша | Пропозиція тижня | Юрист-онлайн | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Євро-2016: Франція розгромила Ісландію 5:2

Збірна Франції, розгромивши збірну Ісландії в чвертьфіналі Євро-2016 з рахунком 5:2, стала останнім учасником півфіналу чемпіонату Європи.

Команда Дідьє Дешама агресивно провела перший тайм і забила перший м'яч вже на 12-й хвилині.

Олів'є Жиру вийшов один-на-один з воротарем Ханнесом Хальдоурссоном і точно пробив у дальній кут воріт.

Через вісім хвилин відзначився Поль Погба, який замкнув головою передачу з флангу від Антуана Гризманна.

Третій гол Франції був на рахунку Дімітрі Пайє - півзахисник з-за меж штрафного майданчика вразив правий кут воріт Хальдоурссона.

Під кінець першого тайму господарі чемпіонату знову забили. Цього разу тет-а-тет з воротарем суперника вийшов Антуан Грізманн - 4:0.

Після перерви Ісландія знайшла в собі сили гідно завершити чемпіонат Європи і забила два м'ячі з меж штрафної площі - відзначилися Колбейн Сігторссон і Біркір Бьярнассон.

Між цими голами п'ятий м'яч для Франції відправив у ворота Олів'є Жиру.

Тепер французи 7 липня в Марселі зустрінуться зі збірною Німеччини, яка напередодні у серії пенальті здолала команду Італії (6:5, ігровий час - 1:1).

Першу півфінальну пару, яка зійдеться 6 липня в Ліоні, склали Португалія, що перемогла Польщу (пенальті - 5:3, ігровий час - 1:1), та Вельс, який взяв гору над Бельгією (3:1).