RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Послуги | Досьє | Досьє - відомі люди Чернівців Афіша | Пропозиція тижня | Юрист-онлайн | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Євро-2016: Чехи відібрали перемогу у Хорватів на останніх хвилинах

У Сент-Етьєні закінчився матч 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу, в якому збірна Хорватії не зуміла втримати перемогу у матчі з командою Чехії, ведучи з перевагою в два голи - 2:2.

Доля матчу була вирішена в кінцівці другого тайму.

У цій грі хорвати мали помітну перевагу з самого початку матчу. А на 37-й хвилині Іван Перішич завдяки індивідуальній майстерності забив гол. Гравець увійшов у штрафну, пробив і влучив прямісінько в кут воріт - 1:0.

У другому таймі хорватські футболісти продовжували чинити тиск на суперника і на 59-й хвилині відзначився Іван Ракітіч.

Дитяча помилка чехів при виході від своїх воріт, призвела до того, що м'яч перехопив Брозович, віддав пас на Ракітіча і той вийшовши один на один з Петером Чехом перекинув м'яч через воротаря - 2:0.

Тим не менш, без інтриги в цьому матчі не обійшлося.

На 76-й хвилині чехи потихеньку перейшли на половину поля суперника і Шкода після навісу справа головою вміло підрізав мячв верхній кут воріт, прямо під штангу - 2:1.

А вже в доданий арбітром час, на 94-й хвилині, Домагой Віда зіграв рукою в своїй штрафній площі і дав можливість пробити пенальті чехам.

Томаш Нецід був бездоганний при реалізації 11-метрового - 2:2.

В кінцівці матчу перед трибуною з уболівальниками збірної Хорватії раптово з'явився повністю екіпірований французький спецназ, що моментально запалило обстановку.

Мабуть, поліцейські отримали якусь інформацію.

Частина фанатів з Хорватії стали запалювати фаєри і кидати на поле.

Гра була зупинена на кілька хвилин, так як поле заволокло їдким димом. Через кілька хвилин все фаєри були погашені і гра поновилася.

У той же час, на трибуні хорватських уболівальників почалася бійка, яка не припинялася до кінця матчу.