RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Харківський "Металіст" у Лізі Європи зазнав третьої поразки поспіль

На столичному стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського завершився матч 3-го раунду групового етапу Ліги Європи, в якому харківський "Металіст" приймав польську "Легію" (Варшава) і поступився з рахунком 0:1.

Доля матчу була вирішена в середині першого тайму.

Гра в Києві проходила у приблизно рівній боротьбі. Але, більш активні в атаці у середині першого тайму гості зуміли реалізувати один зі своїх моментів. На 28-й хвилині гол забив Ондрей Дуда. Гравець отримав пас від Міхала Кухарчика, зліва увійшов у штрафну, обіграв Айаллу Юссуфа і Олега Краснопьорова і потужно пробив під поперечину - 0:1.

У час, що залишився, особливо в кінцівці матчу, харків'яни мали перевагу, але не змогли реалізувати бодай один момент.

Таким чином, "Металіст" програв третій матч поспіль і залишився на останньому місці в турнірній таблиці Групи L - 0 очок. У "Легії", навпроти, 3 перемоги і максимальна кількість балів - 9. 2 - 3 місця ділять бельгійський "Локерен" і турецький "Трабзонспор". Вони по разу виграли в "Металіста" і програли "Легії". У четвер, в очному матчі 3-го туру вони визначать володаря 2-го місця в таблиці після першого кола змагань.

Металіст - Легія - 0:1 (0:1)

Гол: Дуда, 28.

"Металіст" (Харків): Горяїнов, Вільягра, Торсільері, Юссуф (Березовчук, 75), Пшеничних (Кулаков, 62), Краснопьоров (Кобін, 57), Чако Торрес, Едмар, Болбат, Жажа, Гоменюк.

"Легія" (Варшава): Куцяк, Йодловєц, Гільєрме, Дуда, Астиц, Кухарчик, Косецький, Вдроляк, Речничак, Броз, Са (Сагановський, 81).

Покарання: Чако Торрес, 35. Болбат, 36. Пшеничних, 59. Дуда, 84 (попередження).

Судді: Мажейка, Симкус, Дирда (Литва).
Редактор: Юрій Коверзнєв
22-10-2014, 22:34