RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

У першому таймі перевага "Буковини" над аутсайдером була цілковитою. Наші гравці втратили три моменти для здобуття воріт: Степан Маковійчук – двічі та Максим Ілюк під час виходу один на один. Іще під час двох проникаючих атак О. Маковійчук і О. Керчу проривалися до штрафного майданчика, та не зуміли як слід розпорядитися м’ячем.
Після розіграшу кутового на 57-ій хвилині м’яч влучив у поперечину воріт господарів. На добивання у порожні ворота кинувся В. Тофан, якого зупинив захисник стрибком у ногу. Та очевидний пенальті арбітр не дав. І тут , як розповів кореспондентові "МБ" головний тренер "Буковини" Віктор Мглинець, послідувала так звана зворотна атака "Карпат-2". На своєму фланзі , на жаль, помилився Віталій Ісаєв, і захисник львів’ян, що підключився до нападу (на 60-ій хвилині), відкрив рахунок.
За 10 хвилин господарі могли подвоїти рахунок, але не зреалізували вихід віч-на-віч із Павлом Сіротіним і удар у порожні ворота. Забий господарі – і чернівчанам було непереливки. Але на 85-ій хвилині Тодорович подав корнер – і Степан Маковійчук ударом голови зрівняв рахунок. А на 90-й хвилині Олександр Темерівський обіграв на лівому фланзі свого опонента, виконав подачу, і Максим Ілюк уразив порожні ворота. 2:1 – остаточний рахунок на користь гостей.
Інші результати 26-го туру групи "А" другої ліги: "Єдність" –"Нафком" – 2:0, "Нива" –"Нафтовик" -+:-, "Княжа" – "Верес" – 1:0, "Рось"-"Динамо-3" – 4:1, "Поділля"– "Нива-Світанок"-3:0, ФК "Коростень" – "Арсенал" – 2:1, "Оболонь-2" –"Енергія" – 4:1.
16. "Нафтовик" 4 2 20 13-33 14
У п’ятницю, 30-го травня, о 17.30 "Буковина" приймає "Енергію" (Південноукраїнськ), а потім вирушить у гості до "Оболоні-2", із якою зустрінеться 6-го червня.
27-05-2008, 10:32