RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Із рахунком 3:3 чернівецька "Буковина" зіграла на виїзді з кіровоградською "Зіркою". Це був матч 15 туру Першої ліги.

Як повідомив прес-аташе "Буковини" Олексій Мамчук, склад команди був таким: Олександр Чурілов, Володимир Олефір, Сергій Басов, Іраклій Циколія, Павло Іванов, Руслан Гунчак, Роман Дорош, Олександр Донець (Владислав Рудченко, 76), Євген Сантрапинських (Валерій Блажко, 83), Степан Маковійчук, Владислав Коробкін (Роман Степанков, 70).

Господарі відкрили рахунок на 8-й хвилині. Після подачі до штрафного майданчика м’яч відскочив від Олефіра до нападника Олександра Ситника. Той пробив у правий від Чурілова кут воріт. Та вже за п’ять хвилин гості відігралися. Після передачі Сантрапинських влучно пробив Донець – 1:1.

На 23-й хвилині м’яч потрапив у руку Донцю. Суддя Костянтин Труханов із Харкова дав пенальті. Його зреалізував форвард Олександр Кочура.

"Буковина" вдалася до атак. "Зірка" грала на відбій. І на 40-й хвилині рахунок зрівнявся. Гунчак блискучим ударом забив свій 8 гол у першості. В атаці взяли участь Маковійчук і Сантрапинських. А за 5 хвилин останній улучив у поперечину воріт "Зірки". На старті другого тайму не зумів влучно пробити Маковійчук. Потім атакували господарі, але наші захисники були насторожі. Басов пробив повз ворота, а на 55-й хвилині воротар Андрій Товт зреагував на "постріл" Коробкіна.

На 62-й хвилині після провалу в захисті Ситник вибіг віч-на-віч із Чуріловим. Наш голкіпер урятував команду. Згодом пробив Сантрапинських – і Товт витягнув м’яч із "дев’ятки". А на 82-й хвилині з подачі Маковійчука з лівого краю Гунчак вивів "Буковину" вперед. Та це був не останній забитий гол. За три хвилини Труханов знову призначив 11-метровий у наші ворота. Олександр Кочура зробив дубль – 3:3.

Головний тренер "Буковини" Вадим Заяць: "Наша команда завжди ставить завдання перемогти. Ми прагнемо боротися у чесній боротьбі. А ось арбітр зустрічі робив усе, щоби три очки здобули господарі. Відчувається, що "Буковину" не хочуть бачити у лідерах Першої ліги. Я задоволений, що мої підопічні показали гарний футбол на важкому полі. Хочу подякувати справжнім уболівальникам, які приїхали підтримати нас. І ще раз заявляю: доки ми працюємо у "Буковині", договірних матчів не гратимемо.

А у п’ятницю, 15 жовтня, команда проведе відкрите тренування, під час якого уболівальники зможуть поспілкуватися з футболістами та тренерами".

Головний тренер "Зірки" Анатолій Бузник: "Ми грали з кадровими проблемами: маємо чимало травмованих. Зуміли проявити характер. Я дуже вдячний за це хлопцям. Сьогоднішній результат – це менше, ніж ми хотіли, але більше, ніж могли. Зараз маємо вибратися з "ями", а вже наступного року зробимо потужну команду".

У суботу, 16 жовтня, о 15.00 "Буковина" приймає "Сталь".