RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Свої чергові контрольні матчі зіграла на штучному полі ФОКу "Олімпія" чернівецька "Буковина" (друга ліга, група "А"). Спочатку наші хлопці поступилися клубу першої ліги – івано-франківському "Прикарпаттю" – 0:2. А відтак впевнено перемогли чемпіона Хмельницької області "Пруч-Астарту" з міста Волочиська – 3:0.
У поєдинку з "Прикарпаттям" буковинці майже ні в чому не поступалися досвідченішим гостям. І все-таки впадало в око, що в нападі у "Буковини" є проблеми, зокрема з реалізацією гострих епізодів. Так, змарнували свої нагоди Олександр Семенюк (29 хвилина), Максим Клочко (40), Михайло Рябий (78, 90) і Олег Керчу (86).
Натомість "Прикарпаття" свої епізоди реалізувало. На 39-ій хвилині Ігор Худоб’як справа навісив, а Микола Ревуцький замкнув подачу. А за дві хвилини виконавці обмінялися місцями: Ігор влучив у нижній кут із подачі Миколи. Гості могли й збільшити рахунок: на 56-ій хвилині наш воротар Юрій Бахтіяров нейтралізував удар Сергія Страховського, а на 65-ій той же І. Худоб’як не влучив у ворота.
– Шкода, що в нас мало таких ігор, – прокоментував головний тренер "Буковини" Віктор МГЛИНЕЦЬ. – Адже раніше грали зі слабкими суперниками. Отож мої хлопці зарано вирішили, що все можуть і вміють на футбольному полі. Маю до них претензії. Не було потрібної віддачі. А дехто просто знітився, злякався чи недооцінив суперників. І все ж така команда, як "Прикарпаття", нам по зубах. Дуже шкода, що Клочко і Керчу не реалізували голеві моменти.
На гру з хмельничанами вийшов той же стартовий склад, як і на попередню, лише Олександра Тодоровича замінив Іван Піцик. Отож входили буковинці у гру важко, протягом 25-30 хвилин. Спочатку перевага була у гостей. Потім чернівчани її перехопили. На 40-ій хвилині добре пробив Олександр Семенюк, і Олександр Темерівський добив м’яча у сітку – 1:0.
Після перерви "Буковина" здійснила вісім замін і контролювала гру. Двічі забив 17-річний новачок Олександр Лакуста. На 75-ій хвилині захисник віддав м’яча воротарю, і Лакуста після пресингу вразив порожні ворота. А за п’ять хвилин Семенюк вивів Лакусту на хорошу позицію, і той перекинув м’яча над воротарем метрів із 16-ти. Були небезпечні моменти й біля наших воріт. Так, за рахунку 2:0 Леонід Українець виніс м’яч із лінії воріт після удару гостей.
Після цієї перемоги керівництво "Буковини" визначилося зі складом, який гратиме у першості. Так, сьогодні буде дозаявлено воротаря Вадима Джуру та польових гравців Леоніда Українця (1989 р. н.), Сергія Жижияна (1990), Олександра Лакусту (1991), Івана Піцика (1983), Дениса Бучинського (1990) та Олександра Лесюка (1990).
Як повідомив "МБ" президент ФК "Буковина" Василь ФЕДОРЮК, команда одержала зарплату, отож заборгованостей жодних немає. Крім того, до ПФЛ сплачено стартовий внесок і штрафи, що тягнулися з минулого року, а це – близько 22-ох тисяч гривень. Буде заплачено й за дозаявку футболістів.
Нагадаємо, 4-го квітня – перший офіційний цієї весни матч. "Буковина" гратиме у Черкасах із одним із лідерів – тамтешнім "Дніпром", якому в першому колі вдома програла – 2:3. Зараз у чернівчан 29 очок і сьоме місце у турнірній таблиці.