RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Свій четвертий контрольний матч цього міжсезоння чернівецька "Буковина" (друга ліга, група "А") впевнено виграла у чернівецького "Університету" – 5:1.
Студенти протрималися 20 стартових хвилин. А на 25-ій новачок "Буковини" Олександр Лакуста з подачі Валерія Блажка забив головою перший м’яч. Подвоїти рахунок зміг Петро Климус ударом із лінії штрафного майданчика на 36-ій хвилині. Відтак із дуже зручної позиції бив О. Лакуста – воротар зреагував. А на 45-ій хвилині Олександр Тодорович виконав передачу, і Олександр Семенюк здобув треті ворота.
Другий тайм розпочався з атак "Буковини". Після прострілу Олександра Темерівського справа воротар помилився на виході, і Максим Клочко забив четвертий гол. Він же став автором і п’ятого (69 хв.).
На 85-ій хвилині воротар "Буковини" Юрій Бахтіяров парирував пенальті, а за хвилину до завершення "Університет" усе ж забив гол престижу.
– Гра була видовищною і йшла в одні ворота, – прокоментував головний тренер "Буковини" Віктор МГЛИНЕЦЬ. – Рахунок говорить сам за себе. Сили були нерівні. І все-таки я гадав, що буде більше спротиву. Ми ніби провели тренування, випустивши по перерві одну молодь. Проте такі перемоги – це не показник для нас. "Університет" – не той суперник, з яким серйозно можна перевірити себе.
"Буковина" планує зіграти цими днями ще два контрольні матчі – з командами Коломиї та "Прикарпаттям" (Івано-Франківськ). Проте проблем у клубу зараз вистачає.
– Нам вдалося зустрітися з губернатором Володимиром Кулішем і мером Чернівців Миколою Федоруком, – сказав кореспондентові "МБ" президент ФК "Буковина" Василь ФЕДОРЮК. – На жаль, втішного мало. Наразі про фінансування команди нічого конкретного сказати не можу. Губернатор пообіцяв посприяти у пошуку спонсора. Що ж буде з "Буковиною"? Побачимо…
Тим часом до першого квітня клуб повинен сплатити до ПФЛ частину стартового внеску, штрафи за торішню неявку на кубковий матч до Кременчука і за жовті та червоні картки футболістів. Сума нараховується досить серйозна – майже 40 тисяч гривень. Таких коштів у клубу немає. І невідомо, коли вони з’являться.
Проте віце-президент ФК "Буковина" Валерій Королянчук запевняє, що команда гратиме за будь-яких обставин. До 29 березня буде заявлено нових футболістів. Їхню кількість можна довести до 30-ти. Проте за кожного треба платити. Тож керівництво команди обмежиться, вочевидь, 22-ма гравцями.
Нагадаємо, "Буковина" наразі на 7-му місці турнірної таблиці із 29 очками після 19 ігор.