RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Ефектну перемогу здобула у черговому турі друголігової першості України з футболу чернівецька “Буковина”, яка на останніх хвилинах двічі розписалася у воротах другої команди страхової компанії “Княжа”. Коли здавалося, що гості на чолі з буковинцем Іваном Марущаком дотягнуть до нічиєї, долю зустрічі вирішили два супер-голи Михайла Рябого та Олега Керчу. Від цього “княжівців” не зміг застрахувати ніхто.
"Буковина" (Чернівці) – “Княжа-2” (Щасливе) – 2:0 (0:0)
Голи: Михайло Рябий (86), Олег Керчу (90+1).
“Буковина”: Василь Раковіца, Олександр Маковійчук, Сергій Гамаль – к (Богдан Скибінський, 58), Степан Винник (Максим Клочко, 59), Олег Керчу, Юрій Максименко (Олександр Темерівський, 46), Василь Тофан, Петро Климус, Олександр Тодорович (Олег Стафійчук, 89), Михайло Рябий, Максим Ілюк (Сергій Куприч, 90+4). Запасні: Павло Сиротін, Олександр Георгійчук. Тренер – Віктор Мглинець.
Перший тайм нагадував кубковий двобій з одного матчу – команди грали аж надто обережно. До перерви можна відзначити хіба що удар Олега Керчу головою після подачі Олександра Маковійчука, коли м'яч пролетів в сантиметрах від правої стійки.
У другій 45-хвилинці гра пожвавішила і, відповідно, “ожили” і трибуни. На 51 хвилині Михайло Рябий з кутового прапорця подав до воротарського майданчика на Олександра Темерівського, який трішки не дотягнувся і пробив, падаючи назад і неточно. На 68 хвилині Темерівський вдалим навісом з лівого флангу знайшов залишеного без опіки Рябого, який з кута воротарського майданчика спробував технічно головою вцілити у дальній кут воріт, але “перестарався” і перекинув ворота. На 78 хвилині після подачі кутового буковинці “запалили свічку” над власним карним майданчиком, м'яч опустився на ногу Олександру Шимку, який з 14 метрів попав у ворота. Через три хвилини Тофан розпочав швидку контратаку “Буковини”, Керчу промчав лівим флангом і закинув м'яча за комірець захисникам на Максима Клочка, який міг вийти сам на сам, але надто довго приборкував шкіряну кулю, і в підсумку його удар з 16 метрів заблокували. На 84 хвилині Рябий увірвався до чужого штрафного майданчика і спробував підставитися під пенальті, але дочекався не порушення, а того, що м'яча з-під ніг відбили. За хвилину небезпечний прорив Максима Ілюка зупинили недозволеним прийомом на лінії штрафного майданчика. Порушник пішов відпочивати, оскільки це для нього було другим попередженням. А Рябий покарав суперників за грубість гарним ударом зі штрафного через стінку у ліву дев'ятку - 1:0. Засмучені гості поспішили зробити декілька швидких замін, аби отримати зайвий доданий час для спроб врятувати одне очко. Але їх надії швидко поховав Керчу, який після навісу Темерівського спіймав м'яча на ударну ліву ногу і зльоту спрямував його у верхній кут воріт. Другий гол-красень і 2:0. Ще через дві хвилини автор другого голу встиг на рівному місці заробити жовту картку. Проте на гарний настрій місцевих футболістів і вболівальників це вже мало вплинуло.
16-09-2008, 10:29