Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Послуги | Досьє | Досьє - відомі люди Чернівців Афіша | Пропозиція тижня | Юрист-онлайн | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Чернівецька футбольна команда «Спарта-Буковина» перемогла на виїзді у чемпіонаті України

Чернівецька футбольна команда "Спарта-Буковина" у п’ятому турі чемпіонату України (U-19) перемогла на виїзді "Поділля" (Хмельницький) з рахунком 3:2. Про це повідомив прес-аташе ФК "Буковина" Олексій Мамчук.

Господарі відкрили рахунок на 20 хвилині, а на 21 забили у свої ворота.

На 47 хвилині наш Олег Добровольський дальнім ударом вивів чернівчан вперед. Хмельничани відігрались на 77 хвилині. А за хвилину Микола Геник приніс перемогу нашій команді.

Зараз у чернівчан дев`ять очок у чотирьох матчах групи 2. Вони полсідають 3 місце. Першим іде ФК "Львів" - 12 очок у 4 матчах, другим – "Мункач" (Мукачеве) – 9 очок у 5 матчах.

У середу, 26 жовтня, чернівчани приймають на стадіоні "Мальва" "Опір" (Львів).

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook